• Pioli: Udinese skuadër solide, por duhet të jemi kompaktë. Titulli? Do ishte diçka e jashtëzakonshme

  Pioli: Udinese skuadër solide, por duhet të jemi kompaktë. Titulli? Do ishte diçka e jashtëzakonshme0

  “Nga gabimet duhet të përmirësojmë. Kjo është situata që paraqitet tek Milan, pas barazimit në javën e fundit me Salernitanën, ndërsa nesër do të presë Udinesen në San Siro për të kërkuar rikthimin tek fitorja.” Stefano Pioli ka folur në prag të kësaj ndeshje të rëndësishme për kuqezinjtë, ku ka theksuar që në këtë përballje

  READ MORE
 • 0

  Duka, Shakohoxha apo Starova? Jemi në prag të zgjedhjeve presidenciale për kreun e Federatës Shqiptare të Futbollit dhe interesi i mbarë opinionit sportiv shqiptar është tek emri që do të shpallet fituesi në garën e 2 marsit 2022. Tre emra për një karrige, e cila do t’u garantojë një mandat 4 vjeçar qeverisje. Pas 12

  READ MORE
 • 10 mënyra sesi të kujdeseni për zemrën

  10 mënyra sesi të kujdeseni për zemrën0

  Zemra është epiqendra e shëndetit tuaj. Punon gjatë gjithë kohës për të fuqizuar sistemin tuaj të qarkullimit të gjakut dhe për të furnizuar me lëndë ushqyese qelizat përreth trupit. Si e tillë, zemra juaj meriton kujdesin e duhur për të kryer funkionin e saj, në mënyrë që të mund të jetoni gjatë dhe shëndetshëm. Duke

  READ MORE