Author's Posts

 • Drake me flamur shqiptar, publikon këngën e re në Ditën e Çlirimit të Shqipërisë!

  Drake me flamur shqiptar, publikon këngën e re në Ditën e Çlirimit të Shqipërisë!0

  Reperi me famë botërore, Drake ka publikuar videoklipin e këngës më të re, të shkëputur nga albumi me titull “For All The Dogs”, në të cilën përmend edhe Prishtinën. E titulluar “Polar Opposites”, kënga eksploron temat e konfuzionit, mospërputhjes dhe paqëndrueshmërisë emocionale të këngëtarit amerikan në një marrëdhënie romantike me një vajzë të quajtur Mariana.

  READ MORE
 • Shuhet aktori i mirënjohur Zef Deda

  Shuhet aktori i mirënjohur Zef Deda0

  Mjeshtri i madh i humorit, Zef Deda, u shua paraditen e kësaj të premteje, kryeqendra e veriut humbi një emër të madh të artit, që prej dekadash dhuroi të qeshura tek publiku shqiptar përmes humorit të tij të përjetësuar në memorien e çdo shqiptari. Ai dha frymën e fundit në moshën 73-vjeçare, në qytetin e

  READ MORE