Author's Posts

 • Era me shpejtësi 150 km/h rrëzon vinçin në Poloni (Video)

  Era me shpejtësi 150 km/h rrëzon vinçin në Poloni (Video)0

  • Bota
  • February 21, 2022

  Ky është momenti i tmerrshëm kur një vinç u rrëzua nga erërat me shpejtësi 150 km/h dhe shtypi për vdekje dy ndërtues në Poloni ndërsa stuhitë goditën Evropën. Pamjet e postuara në internet tregojnë mbeturina, duke përfshirë gjethe, plastikë dhe panele kartoni gipsi, duke fluturuar nëpër ajër në erëra të forta dhe shi në Krakov,

  READ MORE
 • Përfshihet nga flakët fabrika e përpunimit të peshkut në Lezhë

  Përfshihet nga flakët fabrika e përpunimit të peshkut në Lezhë0

  Mëngjesin e sotëm është përfshirë nga flakët fabrika e përpunimit të peshkut në Lezhë. Dyshohet se zjarri ka ardhur si pasojë e një shkëndije elektrike. Burime zyrtare bëjnë me dije se shërbimet e Policisë dhe të zjarrfikëses ndodhen në vendngjarje, punojnë për shuarjen e flakëve. NJOFTIMI Rreth orës 06:30, në dalje të qytetit të Lezhës,

  READ MORE