• Përfshihet nga flakët fabrika e përpunimit të peshkut në Lezhë

  Përfshihet nga flakët fabrika e përpunimit të peshkut në Lezhë0

  Mëngjesin e sotëm është përfshirë nga flakët fabrika e përpunimit të peshkut në Lezhë. Dyshohet se zjarri ka ardhur si pasojë e një shkëndije elektrike. Burime zyrtare bëjnë me dije se shërbimet e Policisë dhe të zjarrfikëses ndodhen në vendngjarje, punojnë për shuarjen e flakëve. NJOFTIMI Rreth orës 06:30, në dalje të qytetit të Lezhës,

  READ MORE
 • I AKSIDENTUARI I LARË NË GJAK, ASKUSH NUK I VJEN NË NDIHMË0

  Ish-kryeministri Sali Berisha poston pamje tronditëse nga një ngjarje në kryeqytet, tek zona e Unazës. Sipas të dhënave, bëhet fjalë për një të aksidentuar në Katund të Ri, Durrës, i cili shikohet të jetë i mbuluar në gjak dhe ambulanca nuk duket gjëkundi. “Përshëndetje doktor Berisha. Shihe këtë video në Katund të Ri, Durrës. Aksident!

  READ MORE
 • Fqinjët mbështesin Shqipërinë pas tërmetit0

  Gjendja e krijuar ne Shqipëri si pasojë e lëkundjeve të tërmetit, ka tërhequr vëmendjen e mediave te huaja, të cilat kanë pasqyruar gjerësisht situatën e Shqipërisë. Të paktën 51 persona kanë vdekur dhe mbi 650 të tjerë janë plagosur si pasojë e tërmetit me magnitudë 6.4 ballë që goditi vendin. Partnerët ndërkombëtarë janë solidarizuar pas

  READ MORE