Era me shpejtësi 150 km/h rrëzon vinçin në Poloni (Video)

Era me shpejtësi 150 km/h rrëzon vinçin në Poloni (Video)

Ky është momenti i tmerrshëm kur një vinç u rrëzua nga erërat me shpejtësi 150 km/h dhe shtypi për vdekje dy ndërtues në Poloni ndërsa stuhitë goditën Evropën. Pamjet e postuara në internet tregojnë mbeturina, duke përfshirë gjethe, plastikë dhe panele kartoni gipsi, duke fluturuar nëpër ajër në erëra të forta dhe shi në Krakov,

Ky është momenti i tmerrshëm kur një vinç u rrëzua nga erërat me shpejtësi 150 km/h dhe shtypi për vdekje dy ndërtues në Poloni ndërsa stuhitë goditën Evropën.

Pamjet e postuara në internet tregojnë mbeturina, duke përfshirë gjethe, plastikë dhe panele kartoni gipsi, duke fluturuar nëpër ajër në erëra të forta dhe shi në Krakov, Poloni.

 

Inspektorati Kombëtar i Punës do të merret me sqarimin e shkakut të ngjarjes. Është për të kontrolluar nëse rregullat e sigurisë që rezultojnë nga alarmi i marrë i motit janë respektuar raporton tekdeps.

Stuhia Eunice prej disa ditësh ka goditur Europën dhe ka shkaktuar viktima në disa vende.

 

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar