• 5 klubet më të suksesshme në Europë

  5 klubet më të suksesshme në Europë0

  Kur mendoni për klubin më të suksesshëm në Evropë, kush ju vjen në mendje? Manchester United, Real Madrid dhe Barcelona ndoshta vijnë direkt në mendje. Vetëm dy nga këto klube bëjnë listën, dhe ata ende nuk depërtojnë në dy të parat. SL Benfica (83 trofe) Skuadra më e suksesshme në Portugali, SL Benfica qëndron me

  READ MORE
 • Era me shpejtësi 150 km/h rrëzon vinçin në Poloni (Video)

  Era me shpejtësi 150 km/h rrëzon vinçin në Poloni (Video)0

  • Bota
  • February 21, 2022

  Ky është momenti i tmerrshëm kur një vinç u rrëzua nga erërat me shpejtësi 150 km/h dhe shtypi për vdekje dy ndërtues në Poloni ndërsa stuhitë goditën Evropën. Pamjet e postuara në internet tregojnë mbeturina, duke përfshirë gjethe, plastikë dhe panele kartoni gipsi, duke fluturuar nëpër ajër në erëra të forta dhe shi në Krakov,

  READ MORE