• Zbardhen vendimet e Disiplinës0

  Komisioni i Disiplinës është mbledhur ditën e sotme dhe ka marrë vendimet mbi parregullsitë e hasura gjatë fundjavës. Ndeshja Besa-Bylisi kishte vëmendjen kryesore, pasi u godit anësori Denis Rexha dhe u ndërpre ndeshja. Këtë herë Disiplina është kthjelluar dhe ka zbatuar rregulloren. Tetë ndeshje minimalisht pa tifozë dhe humbje në tavolinë, dënimi minimal që parashikohej.

  READ MORE
 • Sot, dita vendimtare për Skënderbeun0

  Pritjes së Korcarëve në lidhje me vendimin e KAS mesa duket I ka erdhur fundi.Sot është dita kur Skënderbeut do ti bëhët I ditur vendimi në lidhje me dënimin që Uefa vendosi.Pritet që sot të mbyllet cdo dilemë në lidje me denimin 10 vjecar të Korcarëve. Ditën e djeshme Presidenti i Skënderbeut,Ardjan Takaj është nisur

  READ MORE
 • Lëndohen Donnarumma dhe Paquetá , braziliani largohet nga San Siro me paterica0

  Milan humbi Donnarumma dhe Paquetá në një goditje për probleme fizike, ish lojtari i  Flamengo la San Siro me paterica për një dëmtim  në kyçin e këmbës së djathtë , të dy do të humbasin sfidën kundër Juventus. Lajme të këqija për Milanin dhe Gattuso, të cilët me të gjitha gjasat do të humbasin të

  READ MORE