• A ekziston sot Fair Play Financiar?

  A ekziston sot Fair Play Financiar?0

  Lëvizjet e fundit në merkato, kanë ngjallur dyshime në lidhje me ekzistencën e Fair Play Financiar, i cili shërben si rregullator i barazisë financiare në Europë prej shumë vitesh. Ferran Torres kaloi nga Manchester City në Barcelonë për 55 milionë euro, ndërsa Vlahovic dhe Gosens fliten për një transferim të sigurt në Juventus dhe Inter.

  READ MORE
 • Milan: Leao humbet duelin me Liverpool, në dyshim dhe Theo Hernandez

  Milan: Leao humbet duelin me Liverpool, në dyshim dhe Theo Hernandez0

  Nga Ermal Spahiu Milan humbet një lojtar të rëndësishëm në prag të ndeshjes me Liverpool. Sipas lajmeve të fundit, që vijnë nga infermieria e klubit, Rafael Leao nuk ia ka dalë të rikuperohet nga një dëmtim në pulpë dhe nuk do të përfshihet në duelin e rëndësishëm përballë skuadrës angleze. Milan do të luajë të

  READ MORE
 • Eriksen gati të prish kontratën me Interin, nis stërvitjen me ish klubin e tij

  Eriksen gati të prish kontratën me Interin, nis stërvitjen me ish klubin e tij0

  Martesa mes Interit dhe Eriksen mund të përfundojë në janar. Defibrilatori i vendosur në zemër pas arrestit kardiak në Europian, nuk e lejon mesfushorin danez të luajë në Itali, ndaj një divorc me mirëkuptim mes palëve mund të arrijë në merkaton e ardhshme. Mediat në Itali raportojnë se drejtuesit po punojnë me agjentin e lojtarit

  READ MORE