• Gabimi i Ariana Grandes në lidhje me tatuazhin e saj

  Gabimi i Ariana Grandes në lidhje me tatuazhin e saj0

  Këngëtarja 25-vjeçare Ariana Grande dy javë më parë ka lançuar këngën e saj të re te quajtur “7 rings”. Këtë herë këngëtarja vendosi të festoj ndryshe suksesin e saj duke realizuar një tatuazh për këngën e saj më të re. Ariana realizoj një tatuazh, dy simbole japoneze “kanji”që do të thotë “zgarë e vogël me

  READ MORE
 • Të dashuruarit më të ri të showBiz-it botëror

  Të dashuruarit më të ri të showBiz-it botëror0

  Aktori i famshëm Brad Pitt, pas divorcit të shumë përfolur me ish bashkëshorten e tij prej shumë vitesh, tashmë  shihet në krahët e dikujt tjetër. Lajmet nga The Son thanë për publikun  se Brad Pitt është parë nën shoqërinë e aktores bjonde Charlize Theron, ku dhe ka dhënë më shumë detaje rreth njohjes së tyre.

  READ MORE
 • Ava,shqiptarja e cila po shkëlqen në SHBA0

  Pas Rita Orës,  Bebe Rexhës  dhe Dua  Lipës  një  tjetër shqiptare ka nisur rrugëtimin e saj drejt suksesit  në SHBA. Ava Max, 24-vjeçarja nga Saranda ka performuar hitin botëror “Sweet but Psycho”  në spektaklin televizivë  “Today”.  Ajo  është  veshur me një pallto të kuqe dhe  pantallona lëkure dhe në skenë shoqërohej  nga  dy  vallëtare. Hiti

  READ MORE