Gabimi i Ariana Grandes në lidhje me tatuazhin e saj

Gabimi i Ariana Grandes në lidhje me tatuazhin e saj

Këngëtarja 25-vjeçare Ariana Grande dy javë më parë ka lançuar këngën e saj të re te quajtur “7 rings”. Këtë herë këngëtarja vendosi të festoj ndryshe suksesin e saj duke realizuar një tatuazh për këngën e saj më të re. Ariana realizoj një tatuazh, dy simbole japoneze “kanji”që do të thotë “zgarë e vogël me


Këngëtarja 25-vjeçare Ariana Grande dy javë më parë ka lançuar këngën e saj të re te quajtur “7 rings”.

beeaa95aed1c8bff1a02d860876fe5e6-696x392

Këtë herë këngëtarja vendosi të festoj ndryshe suksesin e saj duke realizuar një tatuazh për këngën e saj më të re.

Ariana realizoj një tatuazh, dy simbole japoneze “kanji”që do të thotë “zgarë e vogël me qymyr” por me idenë që kishte kuptimin e “7 rings” pikërisht kjo ngatresë e bëri tatuazhin një dështim.

Reagimet e fansave nuk munguan duke i thënë se “perse zgjodhe të bësh një tatuazh në një gjuhë që ti nuk e di…”
Në përpjekje për të ndrequr gabimin e saj të parë këngëtarja ben edhe gabim e dytë me tatuazhın:   ”Tani është pak më mirë. Falenderoj mësuesen time që më ndihmoi dhe Kanen Vasard, sepse është legjendar. Gjithashtu falenderoj doktorin për lidokainën. U prehsh në paqe zgarë e vogël me qymyr. Më ka marrë malli për ty. Ishe e lezetshme” – shprehet këngetarja përmes rrjetıt socıal Instagram.

P.Barjamllari

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar