• Sophie Turner: Ja si u njoha me Joe Jonas0

  Sophie Turner ka zbuluar disa detaje nga romanca mes saj dhe Joe Jonas. Aktorja 22 vjeçare rrëfeu se Joe fillimisht i shkroi nëpërmjet rrjetit social instagram. “Kishim shumë miq të përbashkët. Dhe ata kishin qenë duke u përpjekur për të na bërë miq që një kohë të gjatë”-u shpreh aktorja. Sophie dhe Joe u njohën

  READ MORE
 • Ermal Fejzullahu konfirmon: Do të bëhem baba për herë të katërt0

  Kohët e fundit është përfolur nëpër media  për një shtatzani të munshme të Arianës. Ermal dhe Ariana Fejzullahu do të bëhen prindër për herë të katërt.  Ky lajm u konfirmua nga vetë Ermali në  një intervistë  për “1 kafe prej shpisë” duke thënë: “Po e vërtetë është, dashtë Zoti të jetë me shëndet” P.Barjamllari

  READ MORE
 • Ish-missi gjen vdekjen në sallën e operacionit, shkaku operacinioni plastik0

  Kirurgjia plastike tashmë është kthyer në një trend botëror. Këto ndërhyrje nuk kryhen vetëm nga kirurg të specializuar por edhe nga amatorë të kësaj fushe. Pikërisht ky ishte shkaku i vdesjes së ish-missit Nigerian. Kirurgia amatore nga qyteti i Lagos e cila aktualisht është në arati, ishte shkaktarja e vdekjes së Onëuzuligbo Nneka Miriam. Ish-missi

  READ MORE
 • Grekët përgëzojnë artistet shqiptare0

  Yjet botërore shqiptare tashmë janë bërë pjesë e një shkrimi në revisten e njohur “Athens Voice”. Shkrimi i publikuar titullohej “Idhujt botërorë të pop-it nga Shqipëria” . Bebe Rexha, Dua Lipa dhe Rita Ora janë përgëzuar për talentin e tyre dhe për suksesin e merituar. Edhe pse disi e çuditshme grekët na surprizuan, pasi shpesh në

  READ MORE
 • Era Istrefi me një bashkëpunim tjetër në arenën ndërkombëtare0

  Duket se këngëtarja shqiptare nuk di të ndalet drejt rrugës së suksesit. Së fundmi Era Istrefi ka postuar një foto me reperin e njohur amerikan Verse Simmonds në një studio diskografike. A është ky një paralajmërim se një bashkëpunim i ri po vjen mes dy artistëve?Na mbetet vetëm te presim për ta vertetuar. P. Barjamllari

  READ MORE
 • Kylie Jenner shfaqet pa make-up0

  Kylie Jenner ikona e instagramit, Jenner fiton miliona dollarë me kompaninë e saj të produkteve kozmetike. Për këtë arsye nuk është çudi fakti që Kylie shfaqet gjithmonë me make-up ne publik, por ka ditë që ajo ështe totalisht vetvetja dhe e lirshme. 21-vjeçarja u fotografua rrugëve të Los Angeles-it bashkë me artistin e makijazhit, Ariel

  READ MORE