Sophie Turner: Ja si u njoha me Joe Jonas

Sophie Turner ka zbuluar disa detaje nga romanca mes saj dhe Joe Jonas. Aktorja 22 vjeçare rrëfeu se Joe fillimisht i shkroi nëpërmjet rrjetit social instagram. “Kishim shumë miq të përbashkët. Dhe ata kishin qenë duke u përpjekur për të na bërë miq që një kohë të gjatë”-u shpreh aktorja. Sophie dhe Joe u njohën

Sophie Turner ka zbuluar disa detaje nga romanca mes saj dhe Joe Jonas.

Aktorja 22 vjeçare rrëfeu se Joe fillimisht i shkroi nëpërmjet rrjetit social instagram.

“Kishim shumë miq të përbashkët. Dhe ata kishin qenë duke u përpjekur për të na bërë miq që një kohë të gjatë”-u shpreh aktorja.

Sophie dhe Joe u njohën në vitin 2016 dhe në vitin 2017 Joe i propozoj për martesë.

P.Barjamllari

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar