• Pas arrestimit të Loredanës për mashtrim, reagon edhe vëllai tjetër i saj0

  Këngëtarja Loredana Zefi ka qënë në krye të vëmëndjës së mediave shqiptare dhe të huaja për shakak të akuzave që janë ngritur lidhur me të dhe vëllait të saj nga një çift zvicerian. Loredana dhe vëllai i saj akuzohen për mashtrin nga çifti zvicerian dhe se të dy së bashku iu morën 900 mijë franga.

  READ MORE
 • Rihanna gati për martesë me miliarderin nga Arabia Saudite!0

  Muajt e fundit këngëtarja e njohur Rihanna ka qënë në qëndër të vëmendjes, shakaku ka qënë ndarja e mundshe nga miliarderi arab Hassan Jameel. Gjithsesi ky lajm nuk është i vërtet pasi çifti është mjaft i dashuruar me njeri-tjetrin. Madje Rihanna është duke pritur një propozim për martesë nga Hassan. “Rihanna është kokë e këmbë

  READ MORE
 • Oriola Marashi pjesë e brandit botëror pas largimit të saj nga grupi OTR0

  Pak ditë më parë qarkullojë lajmi se marrëdhëniet midis modeles Oriola Marashi dhe reperit Noizy ishin prishur gjë që tërhoqi vëmendjen e mediave. Oriola ishte pjestarja më e re e grupit OTR por pas shkëputjes me grupin është vërejtur se Oriola dhe Noizy nuk e ndjekin më as njëri tjetrin në “Instagram”.Kjo gjë vërtetoi se

  READ MORE