Lidhje e re në showbiz-in shqiptar ? Ja cilët janë personazhet e përfolur që po bëjnë bujë në mediat shqiptare

Këngëtarja Jonida Maliqi është ndër artistet më të pëlqyara shqiptare. Së fundmi  këngëtarja mori pjesë në kompeticionin  Eurovizion në të cilin na bëri krenar me performancën e saj. Jonida Maliqi nuk ka fituar vëmëndjen e mediave vetëm për shkakun se ishte pjesë  e një  nga kompeticioneve më të mëdha si Eurovizioni por edhe për një

Këngëtarja Jonida Maliqi është ndër artistet më të pëlqyara shqiptare. Së fundmi  këngëtarja mori pjesë në kompeticionin  Eurovizion në të cilin na bëri krenar me performancën e saj.

Jonida Maliqi nuk ka fituar vëmëndjen e mediave vetëm për shkakun se ishte pjesë  e një  nga kompeticioneve më të mëdha si Eurovizioni por edhe për një  lidhje të re të mundshme në  jetën e saj private.

Revista “Anabel” shkruan se 3 vite pas divorcit me ish-partnerin prej 17 vitesh, Gent Prizreni, Jonida Maliqi është në një romancë me aktorin e humorit të “Al Pazar”, Romeo Veshaj.
Shkaku i thashethemeve  të  para nisën në gusht të një viti më parë, kur Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi shiheshin të postonin foto në ambiente të njëjta.

Madje zërat u shtuan kur Romeo publikoi një foto me një vajzë misterioze brune, për të cilën ndjekësit thanë se ishte Jonida.

P.Barjamllari

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar