Pas arrestimit të Loredanës për mashtrim, reagon edhe vëllai tjetër i saj

Këngëtarja Loredana Zefi ka qënë në krye të vëmëndjës së mediave shqiptare dhe të huaja për shakak të akuzave që janë ngritur lidhur me të dhe vëllait të saj nga një çift zvicerian. Loredana dhe vëllai i saj akuzohen për mashtrin nga çifti zvicerian dhe se të dy së bashku iu morën 900 mijë franga.

Këngëtarja Loredana Zefi ka qënë në krye të vëmëndjës së mediave shqiptare dhe të huaja për shakak të akuzave që janë ngritur lidhur me të dhe vëllait të saj nga një çift zvicerian.

Loredana dhe vëllai i saj akuzohen për mashtrin nga çifti zvicerian dhe se të dy së bashku iu morën 900 mijë franga.

Këngëtarja dhe bashkëshorti i saj nuk kanë reaguar ende lidhur me këto akuza por çifti ka bllokuar komentet në rrjetet sociale për t’ju shmangur pyetjeve dhe kritikave të fansave.


Ndryshe nga Loredana vëllai i saj Bekimi ka reaguar lidhur me këtë lajm me anë të një videoje ku shprehet se akuzat janë gënjeshtra për të dëmtuar artisten.

Mbas Bekimit ka reaguar edhe vëllai tjetër i këngëtares, Frenk Zefi. Ky i fundit ka publikuar një foto në instastory ku shkroi: “Lëri njerëzit të flasin çfarë të duan. Janë të pakënaqur me jetën e tyre prandaj merren me jetën tëndë”.

P. Barjamllari

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar