Oriola Marashi pjesë e brandit botëror pas largimit të saj nga grupi OTR

Pak ditë më parë qarkullojë lajmi se marrëdhëniet midis modeles Oriola Marashi dhe reperit Noizy ishin prishur gjë që tërhoqi vëmendjen e mediave. Oriola ishte pjestarja më e re e grupit OTR por pas shkëputjes me grupin është vërejtur se Oriola dhe Noizy nuk e ndjekin më as njëri tjetrin në “Instagram”.Kjo gjë vërtetoi se

Pak ditë më parë qarkullojë lajmi se marrëdhëniet midis modeles Oriola Marashi dhe reperit Noizy ishin prishur gjë që tërhoqi vëmendjen e mediave.

Oriola ishte pjestarja më e re e grupit OTR por pas shkëputjes me grupin është vërejtur se Oriola dhe Noizy nuk e ndjekin më as njëri tjetrin në “Instagram”.Kjo gjë vërtetoi se ata i kanë shkëputur totalisht marrëdhëniet me njëri tjetrin.

Modelja e njohur për më teper ka hequr gjithashtu edhe përshkrimin e saj nga BIO që tregonte se i përkiste grupit OTR.

Tashmë për modelen bukuroshe janë hapur dyert e suksesit, nëpërmjet fotove dhe postimeve të saja ne “Instagram” Oriola ka treguar se ndodhet ne Lugano të Zvicrës por nuk ndodhet atje për qejf por për punë.

Në një postim të sajin ne instastory shkruan se sapo ka mbaruar fototsesionin për branin botëror GUESS.

P. Barjamllari

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar