• Shokon aktorja Ashley Judd: Jam përdhunuar 3 herë madje…0

  Aktorja e famshme Ashley Judd ka shokuar publikun dhe fansat e saj ne konferencën “Women in the World Summit” ku ajo ishte e ftuar. Ashley Judd ka treguar për herë të parë në publik një ngjarje teper të hidhur nga e shkuara e saj ku padyshim ka lë në gjurmë në memorian e saj. Aktorja

  READ MORE
 • “Bukuri me operacione plastike”, Marina jep përgjigje0

  Edhe pse ka kaluar pak kohë që moderatorja e njohur Marina Vjollca është shkëputur nga ekrani I televizionit, ajo qëndron afer fansave të saj nëpërmjët rrjeteve sociale kryesisht Instagramit. Marina është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku ka plot 1 milion ndjekës dhe poston foto të ndryshme të saj. Së fundmi, moderatorja

  READ MORE
 • Ledri dhe Geti nuk flasin? Përgjigjia e Ledrit0

  Dy reperët e famshëm shqiptarë Ledri Vula dhe Getoar Selimi janë përfolur për mardhënien e tyre shumë herë, madje kohët e fundit u tha se ata nuk flasin me njëri tjetrin. Ledri në një intervistë të tijën është shprehur se ata flasin por rrugët e tyre janë ndarë. “Nuk është që nuk foli, jetët kanë

  READ MORE
 • Britney Spears përfundon në spitalin psikiatrik0

  Këngëtarja amerikane ka përfunduar në një prej spitaleve amerikane me probleme mentale. Mendohet se shkaku i krizave nervore të Spears është gjëndja shëndetsore e të atit i cili vuan nga një sëmundje e cila thuhet se është mjaft serioze. Krizat nervore të këngëtares kanë filluar gjatë kohës ku Spears ishtë shperngulur tek shtëpia e të

  READ MORE
 • Konfirmohet! Dua Lipa do të jetë kolona zanore e filmit të James Bond0

  Prej koheësh qarkullojnë zëra se këngëtarja shqiptare do të jetë pjesë e fimit më të ri të aktorit të njohur Daniel Craing. Tashmë ëhtë konfirmuar nga mediat e huaja se Dua Lipa do të regjistrojë kolonën zanore të filmit më të ri të James Bond. Klipim i fimlit do të xhirohet në Matera të Italisë,

  READ MORE
 • Gruaja mërzitet duke pritur mashkullin ideal, italiania martohet me veten0

  Instruktorja 40-vjeçare e fitnesit Laura Mesi nga Italia është martuar me veten pasi ajo është shprehur se është mërzitur duke pritur mashkullin ideal. Laura është shprehur edhe më parë se nëse nuk do të takonte “idealin” deri në moshën 40 vjeçare ajo do të martohej me veten e saj. Në një intervist të sajën për

  READ MORE