“Bukuri me operacione plastike”, Marina jep përgjigje

Edhe pse ka kaluar pak kohë që moderatorja e njohur Marina Vjollca është shkëputur nga ekrani I televizionit, ajo qëndron afer fansave të saj nëpërmjët rrjeteve sociale kryesisht Instagramit. Marina është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku ka plot 1 milion ndjekës dhe poston foto të ndryshme të saj. Së fundmi, moderatorja

Edhe pse ka kaluar pak kohë që moderatorja e njohur Marina Vjollca është shkëputur nga ekrani I televizionit, ajo qëndron afer fansave të saj nëpërmjët rrjeteve sociale kryesisht Instagramit.
Marina është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku ka plot 1 milion ndjekës dhe poston foto të ndryshme të saj.

Së fundmi, moderatorja ka publikuar një foto në Instagram ku bashkëngjitur me të shkruan: “Hajde shkojmë me një selfie”.

Fotoja normalisht që siç do postim tjetër I moderatores ka marrë shumë komente dhe pëlqime.
Të shumtë janë ata që e komplimentojnë për bukurinë e saj, por ka edhe nga ata që e akuzojnë për operacione plastike.

Një ndjekëse i shkruan: “Bukuri me operacione plastike”, e ky koment i ka rënë në sy moderatores, e cila i përgjigjet: “Akoma kështu komentesh”.

P.Barjamllari


objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar