Të shtëna me armë zjarri në Kukës

Sipas informacioneve të marra para pak minutave raportohet se një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kukës. Bëhet e ditur se një person është plagosur me armë zjarri në fshatin Kalis të Kukësit. Sipas informacioneve të marra mendohet që vrasja të ketë ndodhur gjatë një varrimi, për motive të cilat nuk dihen. Sipas informacioneve të

Sipas informacioneve të marra para pak minutave raportohet se një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kukës. Bëhet e ditur se një person është plagosur me armë zjarri në fshatin Kalis të Kukësit. Sipas informacioneve të marra mendohet që vrasja të ketë ndodhur gjatë një varrimi, për motive të cilat nuk dihen.

Sipas informacioneve të deritanishme i plagosuri është me mbiemër Lita.

Mësohet se personi i plagosur është dërguar drejt spitalit të Kukësit dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. Policia ka shkuar në vendngjarje për të zbardhur krimin e ndodhur.

Arbër Tushe

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar