Sulmohet vetura e EULEX-it, vdes një pjesëtar i saj

Sulmohet vetura e EULEX-it, vdes një pjesëtar i saj

Një automjet i side effects of cialis use EULEX-it është sulmuar california pharmacy online mëngjesin e sotëm me armë zjarri në Kosovën e Veriut, ku për pasojë ka humbur jeten një punonjes i saj. Në cheapest pharmacy in canada levitra duration of effect momentin e sulmit, brënda në veturë ndodheshin tre punonjës të doganës apotheke

Një automjet i side effects of cialis use EULEX-it është sulmuar california pharmacy online mëngjesin e sotëm me armë zjarri në Kosovën e Veriut, ku për pasojë ka humbur jeten një punonjes i saj.

cheapest pharmacy in canada levitra duration of effect momentin e sulmit, brënda në veturë ndodheshin tre punonjës të doganës apotheke online cialis

si dhe india pharmacy personi what would viagra do to a woman http://viagra24-pharmacyonline.com/apcalis-brand-oral-jelly-online.html me inicialet A.S http://levitrarxonline-easyway.com/ nga Lituania, që për shkak të plagëve të rënda ka humbur jetën.

Ngjarja ndodhi në magjistralen Mitrovicë-Leposaviq, përkatësisht afër fshatit Ballaban të Komunës së Zveqanit.

/Sonila cialis 10 mg pret Duka/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar