Shkup, shuhen nga flakët tre shtëpi

Shkup, shuhen nga flakët tre shtëpi

Një shtëpi është djegur plotësisht dhe dy te tjera janë prekur nga zjarri mbrëmjen e kaluar në lagjen Zollkuqani të Shkupit. Zjarri ka shkaktuar vetëm dëme materiale dhe fatmirësisht 9 anëtarët e familjes janë larguar menjëherë nga shtëpia dhe nuk ka pasur të dëmtuar. Një person ka tentuar të shkëpusë energjinë elektrike në mënyrë që

Një shtëpi është djegur plotësisht dhe dy te tjera janë prekur nga zjarri mbrëmjen e kaluar në lagjen Zollkuqani të Shkupit.

Zjarri ka shkaktuar vetëm dëme materiale dhe fatmirësisht 9 anëtarët e familjes janë larguar menjëherë nga shtëpia dhe nuk ka pasur të dëmtuar.

Një person ka tentuar të shkëpusë energjinë elektrike në mënyrë që zjarri mos të përhapet në banesat e tjera përreth, i cili ka rrezikuar edhe jetën e tij.

Flakët e shumta të zjarrit kanë djegur 4 makina që ndodheshin në banesë, pasi zjarrfikëset kanë ardhur me vonesë në vendngjarje.

/Adisa Sida/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar