Kosovë, shtypen jashtë fletëvotimet e 3 nëntorit

Kosovë, shtypen jashtë fletëvotimet e 3 nëntorit

Fletëvotimet e cialis and viagra from canada Kosovës për zgjedhjet lokale të 3 nëntorit nuk do të shtypen në Kosovë. Ka qenë ky vendimi i Komisionit cialis4dailyusedosage Qendror të Zgjedhjeve që përmes një tenderi njëburimor ka vendosur të bashkpunojë me kompaninë e cila do t’i viagra non prescription shtypë ato. Burime të sigurta http://cheapdiscountpharma.com/ të

Fletëvotimet e cialis and viagra from canada Kosovës për zgjedhjet lokale të 3 nëntorit nuk do të shtypen në Kosovë.

Ka qenë ky vendimi i Komisionit cialis4dailyusedosage Qendror të Zgjedhjeve që përmes një tenderi njëburimor ka vendosur të bashkpunojë me kompaninë e cila do t’i viagra non prescription shtypë ato.

Burime të sigurta http://cheapdiscountpharma.com/ të gazetës walmart and cialis “Tribuna” brenda KQZ-së, bëjnë të ditur se negocimi i kontratës mes KQZ-së dhe kompanisë sllovene “Cetis” tashmë ka përfunduar dhe këtë javë shpallet zyrtarisht kontrata fituese.

“Nuk mund të flasim tani për detaje të kontratës por mund të themi se

kompania tashmë është përzgjedhur pasi që tenderi është njëburimor dhe është negociuar me një kompani të huaj me të cilën kemi punuar edhe më herët”, ka thënë një zyrtar i lartë i KQZ-së me kusht anonimiteti.

Pas dështimit të tenderit të parë canadian pharmacy oxycodone që ishte publik, KQZ tashmë është e ‘detyruar’ të ngutet me negocimin e një kontrate me vetëm cialis and testosterone një kompani për shkak se afati ligjor nuk i other uses for viagra jep më mundësinë generic cialis KQZ-së për një cialis 10 mg coupon tender të hapur.

/Sonila Qazimi/

 

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar