Termeti i 26-të Nëntorit

2019 ka shënuar ngjarje të shumta që kanë lënë gjurmë në historitë njerëzore dhe sidomos në historine e shqiperisë pasi nje termet me maganitudë 6.4 të shkallës rihter tronditi vendin tonë si asnjëherë më parë. Objektiv.al ju sjell disa nga fotot më pikante të shkrepura gjatë 2019 Nje foto e bërë në një vend të

2019 ka shënuar ngjarje të shumta që kanë lënë gjurmë në historitë njerëzore dhe sidomos në historine e shqiperisë pasi nje termet me maganitudë 6.4 të shkallës rihter tronditi vendin tonë si asnjëherë më parë.

Objektiv.al ju sjell disa nga fotot më pikante të shkrepura gjatë 2019

Nje foto e bërë në një vend të varfër e nderthur me një foti e bërë në nje vend të pasur, Dealiteti ne botë.

Pasojat e luftës në Siri

Njerëz që ndezin një qiri në shenjë solidariteti me viktimat

Përplasje mes policisë kundër njerëzve kundër sistemit

Ekipet e shpëtimit duke shpetuar nje vajzë në një vend të përmbytur.

Uragani Harvey, një shtëpi ku rrinë të moshuar e përmbytur.

Tërmeti në Shqipëri, vullnetarë duke u kërkuar për shenja jete.

Termeti ne shqipëri

Brenda kampeve të Isisit

A.C

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar