1 I vdekur dhe 3 të plagosur në aksidentin e mbrëmshëm

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur mbrëmë në autostradën Tiranë-Durrës. Automjeti i tipit ‘benz’ ka dalë nga rruga, ku për pasojë janë plagosur 4 persona që gjendeshin në të. Njëri nga të plagosurit ka gjetur vdjekjen pak pasi e kanë cuar në spital. Aksidenti ka ndodhur si pasojë e shpejtësisë së madhe dhe drejtuesi

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur mbrëmë në autostradën Tiranë-Durrës.

Automjeti i tipit ‘benz’ ka dalë nga rruga, ku për pasojë janë plagosur 4 persona që gjendeshin në të. Njëri nga të plagosurit ka gjetur vdjekjen pak pasi e kanë cuar në spital.

Aksidenti ka ndodhur si pasojë e shpejtësisë së madhe dhe drejtuesi i automjetit ka humbur kontrollin duke i dalë makina jashtë rruge.

Policia pasi mbërriti në vendngjarje po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

/Shkëndije Curri/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar