Zbulohen 3 abuzuesit seksual të Florie Peçit

Autoritetet austriake, bëjnë me dije se janë duke vijuar hetimet,për të zbuluar online viagra identitetet e personave që abuzuan seksualisht me 23-vjeçaren që mbijetoi në tragjedinë e Himarës. generic viagra Abuzimi cialis seksual i saj ndodhi pikërisht në kohën kur vajza ndodhej në viagra heartburn gjendje të rëndë cialis generic online shëndetësore në një spital

Autoritetet austriake, bëjnë me dije se janë duke vijuar hetimet,për të zbuluar online viagra identitetet e personave që abuzuan seksualisht me 23-vjeçaren që mbijetoi në tragjedinë e Himarës.

generic viagra

Abuzimi cialis seksual i saj ndodhi pikërisht në kohën kur vajza ndodhej në viagra heartburn gjendje të rëndë cialis generic online shëndetësore në një spital në Austri.

Sipas familjarëve u mësua se abuzimi seksual i vajzës ndodhi pikërisht në kohën kur ajo ndodhej në gjendje të rëndë shëndetësore në një spital në Austri.

Familjarët e të abuzuarës, i janë drejtuar shpeshherë Prokurorisë së Tiranës, për të mësuar rezultatin e përgjigjeve në lidhje me procesin e hetimeve. Por, e vetmja përgjigje që cialis music ata kanë marrë, është se nuk kanë mundur të gjejnë abuzuesin dhe se hetimet po vazhdojnë.

Ata kërkojnë me ngulm zbardhjen e së vërtetës, për të mësuar se kush është personi që solli në jetë Gladielën. Sipas Prokurorisë, nën hetim janë mjeku i 23-vjeçares, roja dhe pastruesi i spitalit

/Sonila Qazimi/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar