Vlorë, trageti me 200 pasagjerë nuk lejohet të ankorohet

  Trageti “Red Star” me 200 pasagjerë dhe 50 makina nuk është lejuar të akorohet në portin e Vlorës mëngjesin e sotëm. Burime nga Kapiteneria e portit bëjnë me dije se trageti nuk është lejuar për arsye se nuk ka pasur nuk ka qenë planifikuar për lëvizje. Në bazë të informacineve më të fundit, trageti

 

Trageti “Red Star” me 200 pasagjerë dhe 50 makina nuk është lejuar të akorohet në portin e Vlorës mëngjesin e sotëm. Burime nga Kapiteneria e portit bëjnë me dije se trageti nuk është lejuar për arsye se nuk ka pasur nuk ka qenë planifikuar për lëvizje. Në bazë të informacineve më të fundit, trageti i nisur nga Brinsizi ndodhet disa milje larg hyrjes në port.

/Objektiv.al/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar