Vetëdorëzohet autori i vrasjes së 22-vjeçarit

Vetëdorëzohet autori i vrasjes së 22-vjeçarit

Paraditen e së dielës në fashatin Gojan të Pukës pas një zënkë të rastit me baskëfshatarin e tij, Festjon Luka ka qëlluar me plumba 22-vjeçarin Bardhok Përndreca. Personi është qëlluar nga afër dhe një plumb që i ka kaluar në zemër i ka shkaktuar vdekjen e menjëhershme. Nga burimet policore mësohet se zënka ka nisur

Paraditen e së dielës në fashatin Gojan të Pukës pas një zënkë të rastit me baskëfshatarin e tij, Festjon Luka ka qëlluar me plumba 22-vjeçarin Bardhok Përndreca. Personi është qëlluar nga afër dhe një plumb që i ka kaluar në zemër i ka shkaktuar vdekjen e menjëhershme.

Nga burimet policore mësohet se zënka ka nisur disa ditë ma para dhe arsyeja e përdorimit të armëve kanë qenë ofendimet e rënda.

Komisariati i Pukës ka konfirmuar se autori i krimit, Feston Luka është dorëzuar mëngjesin e sotëm.

/Ejup Lila/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar