Tiranë, policia zbulon një laborator droge

Polica e Tiranës realizoi sot një operacion të madh duke zbuluar një sasi të madhe heroine, kokaine dhe marijuane. Forcat e Policisë sekuestruan sasinë e drogës si dhe disa armë dhe lëndë eksplozive. Në operacion u përfshinë Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit, Antidroga e Policisë – Tiranë, Prokuroria e Krimeve të Rënda dhe

Polica e Tiranës realizoi sot një operacion të madh duke zbuluar një sasi të madhe heroine, kokaine dhe marijuane. Forcat e Policisë sekuestruan sasinë e drogës si dhe disa armë dhe lëndë eksplozive.

Në operacion u përfshinë Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit, Antidroga e Policisë – Tiranë, Prokuroria e Krimeve të Rënda dhe RENEA.

Operacioni po vijon me kontrollin e banesave të personave përgjegjës, emrat e të cilëve akoma nuk bëhen të ditur për shkak të hetimeve.

/Erges Dybeli/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar