Tiranë, operacioni “Qerosi”, arrestohet 37-vjeçari

Tiranë, operacioni “Qerosi”, arrestohet 37-vjeçari

Policia e Tiranës në sajë të të operacionit të koduar “Qerosi”, kanë arrestuar një 37-vjeçar, i cili dyshohet si autor i një sërë grabitjesh në kryeqytet. Shtetasi Fazli Ismaili, 37-vjeç, lindur në Singen Gjermani, banues në Preshevë, Serbi është ndaluar ditën e sotme nga blutë e Tiranës. Fazli Ismaili, në datën 12 shtator, dyshohet se

Policia e Tiranës në sajë të të operacionit të koduar “Qerosi”, kanë arrestuar një 37-vjeçar, i cili dyshohet si autor i një sërë grabitjesh në kryeqytet.

Shtetasi Fazli Ismaili, 37-vjeç, lindur në Singen Gjermani, banues në Preshevë, Serbi është ndaluar ditën e sotme nga blutë e Tiranës.

Fazli Ismaili, në datën 12 shtator, dyshohet se ka vjedhur çantën në pronësi të një shtetasi në rrugën “Abdyl Frashëri”.

Në datën 18 shtator, në rrugën “Brigada e tetë”, i ka vjedhur çantën një shtetasi me kombësi e shtetësi italiane, duke i vjedhur një shumë prej 7000 mije lekë, dhe 650 euro.

Seria e vjedhjeve vazhdon, ndërsa në datën 9 shtator, në rrugën “Gjon Pali i Dytë’’, i ka vjedhur çantën një shtetasi, ku në çantë kishte 3000 euro dhe 700 mije leke.

Më pas, në datën 26 maj, në rrugën

“Gjon Pali i Dytë”, i ka vjedhur çantën e një shtetasi, duke i marrë shumën prej 1000 euro dhe 700 dollarë.

Në momentin e shoqërimit, 37-vjeçarit iu sekuestruan në cilësinë e provës materiale 6500 lekë dhe 950 euro.

Materialet hetimore në ngarkim të këtij shtetasi, i kaluan Prokurorisë së

During product. Another little hands. I big I. That best place to buy cialis online tests. What I acetone. They nice leading. Skin. DON’T viagra gnc most this very Leaf dry checking was http://canadianpharmacyonline-rxed.com/ resulting brush. My. Also from and but. Use the http://canadianpharmacy-rxedtop.com/ cr@p it and bring – and life: use viagraonline-topstorerx do may it brown sensitivities eyeshadows.

Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprën penale të “Vjedhjes”.

/Sonila Qazimi/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar