Sot në Skelë të Vlorës aksion për heqjen e kioskave

Sot në Skelë të Vlorës aksion për heqjen e kioskave

Sot Bashkia e Vlorës ka nisur aksionin për heqjen e kioskave dhe subjektet e tjera në zonën e Skelës Në këtë aksion pronarët janë paralajmëruar prej disa ditësh dhe gjithashtu në aksion është përfshirë Inspektoriati Ndërtimor Vendor i policisë bashkiake. Te paktën pesë kioska janë shndërruar në lokaklë të mëdha, restorante e bare dhe kanë

Sot Bashkia e Vlorës ka nisur aksionin për heqjen e kioskave dhe subjektet e tjera në zonën e Skelës

Në këtë aksion pronarët janë paralajmëruar prej disa ditësh dhe gjithashtu në aksion është përfshirë Inspektoriati Ndërtimor Vendor i policisë bashkiake.

Te paktën pesë kioska janë shndërruar në lokaklë të mëdha, restorante e bare dhe kanë zenë një pjesë të madhe të hapësirës së gjelbër.

/Adisa Sida/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar