Skandali seksual në Sarandë, arrest me burg ndaj Canës

Sarandë-Gjykata dha sot në mesditë  masën e sigurisë arrest me burg për Agron Canën sekretari i punësimit në zyrën e deputetit të PS, Koço Kokëdhima. Prokuroria ngriti akuzën ndaj 62 vjeçarit për abuzim seksual ndaj të miturvëe dhe ushtrim të ndikimit të paligjshëm për garantimin e një vendi pune. Agron Cane u arrestua më 16

Sarandë-Gjykata dha sot në mesditë  masën e sigurisë arrest me burg për Agron Canën sekretari i punësimit në zyrën e deputetit të PS, Koço Kokëdhima.

Prokuroria ngriti akuzën ndaj 62 vjeçarit për abuzim seksual ndaj të miturvëe dhe ushtrim të ndikimit të paligjshëm për garantimin e një vendi pune.

Agron Cane u arrestua më 16 gusht pas publikimit të vidios, ku i kërkon një nëne të kryejë marrëdhënie seksuale me të dhe me vajzën 14 vjeçare në këmbim të një vendi pune.

Gjatë seancës Cane u mbrojt nga avokati i tij, Gjergji Imeraj. Rita Gjati ishte prokurore e çështjes ndaj 62 vjeçarit Agron Cane dhe Enkeleda Doda ishte gjygjtare në seancë.

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar