Shtëpia e bashkëthemeluesit të i Apple në shitje për 4.4 milion $

Një shtëpi me shije mund të cilësohet shtëpia e Steve Wozniak, bashkëthemeluesit të i Apple, e ndërtuar në vitin 1986. Shtëpia ndodhet në Los Gatos të Kalifornisë dhe ka dalë në shitje për 4.4 milion dollarë. Shtëpia e cila është nxjerrë në shitje nga ndërmjetësi i pasurive të patundshme Arthur Sharif, përfshin gjashtë dhoma ,

Një shtëpi me shije mund të cilësohet shtëpia e Steve Wozniak, bashkëthemeluesit të i Apple, e ndërtuar në vitin 1986. Shtëpia ndodhet në Los Gatos të Kalifornisë dhe ka dalë në shitje për 4.4 milion dollarë.

Shtëpia e cila është nxjerrë në shitje nga ndërmjetësi i pasurive të patundshme Arthur Sharif, përfshin gjashtë dhoma , tetë banjo, një pishinë me ujëvarë, etj.

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar