Ronaldo dënohet me tri ndeshje

Kristiano Ronaldo do t’i mungojë Realit të Madridit për tri ndeshje me radhë në kampionatin spanjoll. Ndëshkimi me karton të kuq në ndeshjen e fundit kundër Atletik Bilbaos i ka kushtuar rëndë futbollistit më të mirë të botës. Pas një përplasje me lojtarët e Athletik Bilbaos, portugezi është ndëshkuar direkt me karton të kuq. Ronaldo

Kristiano Ronaldo do t’i mungojë Realit të Madridit për tri ndeshje me radhë në kampionatin spanjoll. Ndëshkimi me karton të kuq në ndeshjen e fundit kundër Atletik Bilbaos i ka kushtuar rëndë futbollistit më të mirë të botës.

Pas një përplasje me lojtarët e Athletik Bilbaos, portugezi është ndëshkuar direkt me karton të kuq. Ronaldo pritet të mungojs në ndeshjet kundër Vilarealit, Elçes dhe Getafes.

/Objektiv.al/

 

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar