Policia e Kavajës arreston Artes Kotorrin, qëlloi mbi policinë

Policia arreston Shtetasin Artes Kotorri, i cili së bashku me 2 persona të tjerë i ngritën kurth policisë. Policia kishte informacione se në fshatin Hajdaraj, ekzistonte një grup narkotikësh. Operacioni i policisë ka filluar që me datë 16 Dhjetor të 2013. Policia gjatë aksionit u gjend në kurth nga Kotorri, i cili u përgjigj me

Policia arreston Shtetasin Artes Kotorri, i cili së bashku me 2 persona të tjerë i ngritën kurth policisë. Policia kishte informacione se në fshatin Hajdaraj, ekzistonte një grup narkotikësh.

Operacioni i policisë ka filluar që me datë 16 Dhjetor të 2013. Policia gjatë aksionit u gjend në kurth nga Kotorri, i cili u përgjigj me kallashnikoll policisë.

Ai është arrestuar nën akuzën e kërcënimit ndaj policisë dhe arma e tij kallashnikoll tashmë do të përdoret si provë material. Burime të afërta policiore bëjnë të ditur se Kotorri ka qenë edhe një herë i dënuar në burgun e Durrësit.

/Redjon Shtylla/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar