Peleshi flet si numri dy i qeverisë: Na pret një sfidë e madhe

Peleshi flet si numri dy i qeverisë: Na pret një sfidë  e madhe

Niko Peleshi ka dhënë dorëheqjen nga posti i kryebashkiakut të Korçës, në pritje të emërimit si zëvëndëskryeministër në kabinetin e ri qeveritar. Peleshi e ka paraqitur dorëheqjen gjatë mbledhjes së Këshillit Bashkiak të Korçës. Ai e ka konsideruar si vendim të veshtirë dorëheqjen dhe shprehet i gatshëm të përballojë sfidën e re, atë të numrit dy

Niko Peleshi ka dhënë dorëheqjen nga posti i kryebashkiakut të Korçës, në pritje të emërimit si zëvëndëskryeministër në kabinetin e ri qeveritar.

Peleshi e ka paraqitur dorëheqjen gjatë mbledhjes së Këshillit Bashkiak të Korçës. Ai e ka konsideruar si vendim të veshtirë dorëheqjen dhe shprehet i gatshëm të përballojë sfidën e re, atë të numrit dy të qeverisë

/Blerand Ismaili/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar