Pasqyra e shtypit sot

Më po ashtë vijojnë disa nga titujt e sotëm të gazetave kryesore në Shqipëri.   “PANORAMA” Shpërthen makina Pallatet në plazh, bombë me celular biznesmenit –           Japin dorëheqjen tri gra deputete të PS, Topalli: U morën peng fëmijët dhe vëllezërit –          Aksidentohet autokolona e Burgjeve, plagosen 12 policë –          Meta: Rama e Berisha kanë elemente

Më po ashtë vijojnë disa nga titujt e sotëm të gazetave kryesore në Shqipëri.

 

“PANORAMA”

Shpërthen makina

Pallatet në plazh, bombë me celular biznesmenit

–           Japin dorëheqjen tri gra deputete të PS, Topalli: U morën peng fëmijët dhe vëllezërit

–          Aksidentohet autokolona e Burgjeve, plagosen 12 policë

–          Meta: Rama e Berisha kanë elemente të përbashkëta

 

“SHEKULLI”

Socialistja: Pse e lashë mandatin

Intervista/ Deputetja e Lezhës, Merjeme Delishi mohon presionin: Bëj dializë tri herë në javë

–          Mesila Doda: PD të zbatojë statutin, kryesia 6 muaj pa u mbledhur

–          Eva Golemi: Opera është një identitet evropian

–          Bombë me celular biznesmenit të ndërtimit

 

“GAZETA SHQIPTARE”

Presidenti i Jemenit fal 3 marinarët shqiptarë

–  Tritol biznesmenit, dëshmia: Policia nuk ndërhyri ta nxirrte nes flakëve

–  Plagosen në aksident 12 policë, njëri rëndë

–  Nora Malaj: Ndryshimet e Maturës, rritet pesha e mesatares 19% më shumë

 

“MAPO”

Manovra e PS-së me mandatet, opozita braktis Parlamentin

–   Atentat me eksploziv C4 biznesmenit në Durrës

–  Mesila Doda: Do doja që Berisha të punonte për historinë, jo për të sotmen

gazeta “Zëri i Popullit”

Rama: Në 23 qershor “vdiq” koha kur qeveria bënte pazar me interesat kombëtare

 

/Objektiv.al/

 

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar