Turqi, hoteli pa pije alkoolike shpallet më i miri në Evropë

Turqi, hoteli pa pije alkoolike shpallet më i miri në Evropë

Në Turqi dhe në Evropë “Hoteli më luksi” për vitin 2013  i është dhënë rrjeteve të hoteleve “Angel”, të cilët nuk shërbejnë pije alkoolike. Ky cmim iu dha hoteleve në fjalë gjatë ceremonisë, ku përzgjidhen hotelet që ofrojnë shërbimet më të mira në botë. Ceremonia u bë në festivalin Oskar të turizmit i cili u

Në Turqi dhe në Evropë “Hoteli më luksi” për vitin 2013  i është dhënë rrjeteve të hoteleve “Angel”, të cilët nuk shërbejnë pije alkoolike. Ky cmim iu dha hoteleve në fjalë gjatë ceremonisë, ku përzgjidhen hotelet që ofrojnë shërbimet më të mira në botë.

Ceremonia u bë në festivalin Oskar të turizmit i cili u mbajt në Antalia të Turqisë, ku morën pjesë përfaqësues mbi 50 rrjete hotelesh luksoze Evropiane.

Gjatë ceromonisë u zgjodhën 15 hotele ,pjesë e një rrjeti  si hotelet që ofrojnë më të mira për vitin 2013 dhe morën cmim vlerësues.

“Hoteli më luksi” në Turqi dhe në Evropë për vitin 2013, i është dhënë rrjetit të hoteleve Angel.

Ky çmim, iu dha hotelit në fjalë gjatë një ceremonie ku përzgjidhen hotelet që ofrojnë shërbimet më të mira në botë, në festivalin Oskar të turizmit, i cili u mbajt në Antalia të Turqisë. Këta hotele kanë të vecantë qe nuk shërbejnë pije alkolike në ambientet e tyre.

/Adisa Sida/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar