Një australiane martohet me urën

Muzikantja  Jodi Rosnga Australia është martuar me një urë franceze. Kjo është një ngjarje e pazakontë dhe e pabesuar por dasma është zytarizuar nga kryebashkiaku i qytezës francez. Nusja ndihet shume e lumtur për vendimin e plotë  që  ka marrë për tu martuar me urën, është vërtetë por ajo ka gjetur “burrim perfekt, të fortë

Muzikantja  Jodi Rosnga Australia është martuar me një urë franceze.

Kjo është një ngjarje e pazakontë dhe e pabesuar por dasma është zytarizuar nga kryebashkiaku i qytezës francez.

Nusja ndihet shume e lumtur për vendimin e plotë  që  ka marrë për tu martuar me urën, është vërtetë por ajo ka gjetur “burrim perfekt, të fortë dhe pa fjalë”.

/Adisa Sida/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar