Një 40-vjeçar vetëvritet në spitalin psikiatrik

Në orët e vona të mbrëmjes së djeshme një 40 vjecar eshtë vetëvrarë në ambientet e spitalit psikiatrik në Elbasan. Viktima vuante nga çrregullimet mendore dhe ishte rikthyer ne spital për një trajtim tre javor, dhe më pas ka vetëvarur veten me litar në ambientet e spitalit. Sipas mjekëve ai nuk ndihej mirë dhe kishte kërkuar

Në orët e vona të mbrëmjes së djeshme një 40 vjecar eshtë vetëvrarë në ambientet e spitalit psikiatrik në Elbasan.

Viktima vuante nga çrregullimet mendore dhe ishte rikthyer ne spital për një trajtim tre javor, dhe më pas ka vetëvarur veten me litar në ambientet e spitalit. Sipas mjekëve ai nuk ndihej mirë dhe kishte kërkuar të qëndronte sërish në spital.

/Adisa Sida/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar