Në Teatrin e Operas dhe Baletit çelet sezoni me ‘Carmen’

Në një status në Facebook , regjizori Gëzim Myshketa lajmëron se do të çelet sezoni i ri artistik me premieren opera Carmen ,më datën 30 Janar në Teatrine Operas dhe Baletit.Ku regjisorin Myshketa do e shikojmë dhe me një rol kryesor.  

Në një status në Facebook , regjizori Gëzim Myshketa lajmëron se do të çelet sezoni i ri artistik me premieren opera Carmen ,më datën 30 Janar në Teatrine Operas dhe Baletit.
333


Ku regjisorin Myshketa do e shikojmë dhe me një rol kryesor.

 

Carmen


objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar