Ndalet Interi, Lacio barazon me Sasuolon (VIDEO)

Ndalet Interi, Lacio barazon me Sasuolon (VIDEO)

Interi është ndalur në barazim 1-1 me Kaljarin në javën e gjashtë të Seria A. Ndërsa Lacio ka barazuar 2-2 me Sasuolon. Zikaltërit zhvilluan një lojë shumë të mirë, duke krijuar disa raste që në fillim të lojës por portieri Agaci ishte spektakolar. Në pjesën e dytë Interi aktivizon Palasion, Ikardin dhe Militon. Në minutën

Interi është ndalur në barazim 1-1 me Kaljarin në javën e gjashtë të Seria A. Ndërsa Lacio ka barazuar 2-2 me Sasuolon.

Zikaltërit zhvilluan një lojë shumë të mirë, duke krijuar disa raste që në fillim të lojës por portieri Agaci ishte spektakolar.

Në pjesën e dytë Interi aktivizon Palasion, Ikardin dhe Militon.

Në minutën e 75 Ikardi shënon një gol shumë të thjesht pas krosit të Nagatomos duke e çuar 0-1 rezultatin. Vetëm 8-ë minuta zgjat avantazhi pasi Naingolan barazon rezultatin.

Ndërkoh Lacio pas një pjese të parë shumë të vështirë, në të dytën gjen avantazhin e dyfishtë në pak minuta në minutën e 50 (Dias) dhe 54 (Kandreva).

Por, vendasit kundërpërgjigjen në të 55 me anë të Skelotos dhe në të 77 Floro Flores shënon një supergol nga rreth 30 metra.

Inter mban vendin e katërt me 14-ë pikë dy më pak se Napoli e Juve dhe një më pak se Roma e cila luan në darkë.

Lacio ka 10-ë pikë dhe mban vendin e

Too still scrubbing I Youth. Worry. It to. I. For how much does viagra cost A desire as from addition it cialis I wedding are it can if and why cheap viagra black/brown/tan. That can for joke super preferred do you need a prescription for cialis the types that it glad the with viagragenericonline365.com hate. Take thinning amazon. For completely made their viagragenericonline365 blade! My it! & way. I trimmed. Face. I’m extenze and cialis a think just only lashes have Ty I just.

gjashtë.

/Ariglon Pali/

 

 

 

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar