Mourinho: Unë shpresoj që Diego Kosta të ketë një botë pa lëndime

Chelsea nuk e kanë bërë ende zyrtare transferimin e Diego Costas ,por duket gjithnjë e më e qartë se sulmuesi do të luaj i “dëshpëruar”. “Unë shpresoj se Diego Kosta ka një botë pa lëndime, një pushim i mirë dhe unë shpresoj se sezonin i  ardhshëm do të jetë  fantastike për të. Unë nuk e

Chelsea nuk e kanë bërë ende zyrtare transferimin e Diego Costas ,por duket gjithnjë e më e qartë se sulmuesi do të luaj i “dëshpëruar”.

“Unë shpresoj se Diego Kosta ka një botë pa lëndime, një pushim i mirë dhe unë shpresoj se sezonin i  ardhshëm do të jetë  fantastike për të. Unë nuk e di se ku do të luaj, por shpresojmë që të bëjë një sezon fantastik” , tha trajneri portugez  sipas Yahoo-së.

Më 4 qershor shtypi anglez e kuptoi se marrëveshja ishte bërë tashmë për € 40 milion.   Lojtari vetë e pranoi edhe mundësinë e lëvizjes në Stamford Bridge.

/Ermand Vrapi/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar