Milan Lab vihet nën akuzë

pato “Edhe këtë vit tek Milani ka shumë të dëmtuar, çka vërteton se problemet muskulore që kam kaluar nuk ishin për fajin tim. Unë luaja një ndeshje, u dëmtoja, rikuperohesha dhe dëmtohesha sërish. Faji është i mjekëve që dëshironin të më kthenin sa më shpejt në fushë”, thotë braziliani që aktualisht aktivizohet me Korinthiasin. Këtë fundjavë Milani do të luajë në Torino kundër Juventusit me një formacion emergjence për shkak të dëmtimeve. /Objektiv.al/    ]]>

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar