Mehmet Kosova është milioner. Pasuri të patundshme për të

Ylli i serialit turk “Karadayi,” dhe i serialit më të ndjekur “Ezel”, aktori Kenan Imirzaliogllu, ka ditur si t’i shfrytëzojë paratë që i ka fituar përmes roleve në filma, e reklama. Ai posedon patundshmëri në të cilat ka investuar vlera marramendëse parash. Ndër pronat e tij më të vlefshme duket të jetë një hotel në

Ylli i serialit turk “Karadayi,” dhe i serialit më të ndjekur “Ezel”, aktori Kenan Imirzaliogllu, ka ditur si t’i shfrytëzojë paratë që i ka fituar përmes roleve në filma, e reklama.

Ai posedon patundshmëri në të cilat ka investuar vlera marramendëse parash.

Ndër pronat e tij më të vlefshme duket të jetë një hotel në Bodrum i cili kap vlerën prej 10 milionë eurosh.

Përveç patundshmërive ai posedon edhe shumën prej 30 milionë lirave apo 10.4 milionë euro para të gatshme.

/Dorjan Gjepali/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar