Martohet ministrja e re Klajda Gjosha

Martohet ministrja e re Klajda Gjosha

Pas një lidhje 15 vjeçare, Ministrja e Integrimit në qeverinë e ardhshme ka kurërzuar dje dashurinë e saj në martesë me Adrian Gjonin. Këtë mbrëmje kaq të veçantë ajo ia ka besuar “Geraldina Sposes”, e cila është kujdesur deri në detaje. Burimet e A1 tregojnë se motra e nuses, si organizatore e celebrimit, nuk ka

Pas një lidhje 15 vjeçare, Ministrja e Integrimit në qeverinë e ardhshme ka kurërzuar dje dashurinë e saj në martesë me Adrian Gjonin. Këtë mbrëmje kaq të veçantë ajo ia ka besuar “Geraldina Sposes”, e cila është kujdesur deri në detaje.

Burimet e A1 tregojnë se motra e nuses, si organizatore e celebrimit, nuk ka përtuar të tregojë edhe sekretet e kësaj lidhjeje, duke filluar që në kohën e adoleshëncës. E sigurisht nuk kanë munguar as lotët dhe as përqafimet.

Të ftuarit kanë shijuar darkën nën tingujt e orkestrës së Top Channel dhe këngëtarët Eugent Bushpepa dhe Kamela.

/Jonida Halili/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar