Londra zgjohet nën mjegull

1   Fenomeni ishte një mundësi e mirë për të apasionuarit pas fotografisë për të shkrepur disa foto dhe imazhet e përftuara ngjasojnë më shumë me skenat e filmit “The mist”. 4   2   fn   /Redjon Shtylla/]]>

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar