“Llorente, ç’po ndodh?”, shpërthen çështja në Spanjë

“Llorente, ç’po ndodh?”, shpërthen çështja në Spanjë

Çështja e lojtarit spanjoll të skuadrës së Juventusit duket se ka hapur shumë polemika në Spanjë. Shumica e gazetarëve të futbollit iberik pyesin se ku ka përfunduar sulmuesi i “vjedhur” nga Juventus prej Athletic Bilbao. E përditshmja Marca shkruan “Çpo ndodh me Llorente”. Për momentin, Llorente është i fundit prej sulmuesve që konsiderohet nga trajneri

Çështja e lojtarit spanjoll të skuadrës së Juventusit duket se ka hapur shumë polemika në Spanjë. Shumica e gazetarëve të futbollit iberik pyesin se ku ka përfunduar sulmuesi i “vjedhur” nga Juventus prej Athletic Bilbao.

E përditshmja Marca shkruan “Çpo ndodh me Llorente”. Për momentin, Llorente është i fundit prej sulmuesve që konsiderohet nga trajneri Conte, pas Vucinic, Tevez, Quagiarella dhe Giovinco.

Që nga momenti që lojtari i është bashkuar “zebrave” ka luajtur vetëm 2 minuta, ku ka hyrë në minutën e 88 në ndeshjen kundër Sampdorias.

/Xhevahir Qardaku/

 

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar