Lazarat, rikthehet trafiku i marijuanës me mushka

Pas operacionit të policosë në fshatin Lazarat për asgjësimin e drogës dhe parcelave të mbjella, trafiku i drogës ka nisur përsëri. Policia ka sekuestruar 100 kilogramë drogë e cila dyshohet të ketë dalë ditë më parë nga mali me dy mushka. Sipas burimeve të uniformave blu droga po transportohej me mushka nga zona e quajtur

Pas operacionit të policosë në fshatin Lazarat për asgjësimin e drogës dhe parcelave të mbjella, trafiku i drogës ka nisur përsëri.

Policia ka sekuestruar 100 kilogramë drogë e cila dyshohet të ketë dalë ditë më parë nga mali me dy mushka.

Sipas burimeve të uniformave blu droga po transportohej me mushka nga zona e quajtur si Mali Gjerë në grykë të lumit Piks dhe ishte nisur në drejtim të Vlorës.

Dy personat kanë mundër të arratisen duke përfituar edhe nga terreni vështirë. Ndërkohë ata janë shpallur në kërkim nga policia.

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar