Kate Midelton pret fëmijën e dytë

Dukesha e Kembrixhit, Kate Midelton pret fëmijën e saj të dytë ka njoftuar sot “Kensington Palace”. Kate 32 vjeç, nënae princit Xhorxh është shtatëzënë me fëmijën e saj të dytë me bashkëshortin e saj Princ Ëilliam. Çifti e ka shprehur këtë dëshirë për të shtuar familjen e tyre dhe lajmi konfirmohet ditën e sotme. Njoftohet

Dukesha e Kembrixhit, Kate Midelton pret fëmijën e saj të dytë ka njoftuar sot “Kensington Palace”.

Kate 32 vjeç, nënae princit Xhorxh është shtatëzënë me fëmijën e saj të dytë me bashkëshortin e saj Princ Ëilliam. Çifti e ka shprehur këtë dëshirë për të shtuar familjen e tyre dhe lajmi konfirmohet ditën e sotme.

Njoftohet se Kate nuk ndihet mirë nga kjo shtatëzani e dytë, ndërkohë që është nën kujdesin shëndetësor.

/Objektiv.al/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar