Kasano tek Parma

Kasano tek Parma

Antonio Kasano është zyrtarisht lojtarë i Parmës, këtë gjë e ka konfirmuar klubi dhe drejtori gjeneral Leonardi. “Parma FC komunikon me kënaqësi blerjen nga Interi të fantazistit Antonio Kasano dhe i jep zyrtarisht mirëseardhjen lojtarit në familjen tonë. Detajet e prezantimit të lojtarit që do të veshë fanellën 99 do ti japim më vonë.”– ka komunikuar

Antonio Kasano është zyrtarisht lojtarë i Parmës, këtë gjë e ka konfirmuar klubi dhe drejtori gjeneral Leonardi.

“Parma FC komunikon me kënaqësi blerjen nga Interi të fantazistit Antonio Kasano dhe i jep zyrtarisht mirëseardhjen lojtarit në familjen tonë. Detajet e prezantimit të lojtarit që do të veshë fanellën 99 do ti japim më vonë.”– ka komunikuar klubi.

Në mikrofonat e “Sky Sport”, drejtori gjeneral i Parmës ka thënë: “Kasano është një lojtar i yni, nesër do e prezantojmë dhe shpresoj të shohë shumë njerëz. Do të mbajë fanellën me numër 99.”

Ky është klubi i shtatë në karrierën e tij (pas Barit, Romës, Realit të Madridit, Sampdorias, Milanit dhe Interit).

/Ariglon Pali/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar